ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


معرفی واید بند و نروبند ایرانی:

آپشن تست AFR در تستر AT9
در تمام خودرو های امروزی جهت حفظ سلامت محیط زیست از سنسور اکسیژن جهت کنترل میزان آلودگی حاصل از احتراق خودرو استفاده شده که بصورت مدار بسته با سیستم پاشش سوخت عمل کرده و میزان ترکیب سوخت و هوا را به بهترین حالت خود طبق هرم آتش که 14/7 لیتر هوا به 1 لیتر بنزین (استیوکیومتریک) است رسانده تا بنزین به طور کامل سوخته و

ادامه مطلب


آپشن تست AFR در تستر AT9
در تمام خودرو های امروزی جهت حفظ سلامت محیط زیست از سنسور اکسیژن جهت کنترل میزان آلودگی حاصل از احتراق خودرو استفاده شده که بصورت مدار بسته با سیستم پاشش سوخت عمل کرده و میزان ترکیب سوخت و هوا را به بهترین حالت خود طبق هرم آتش که 14/7 لیتر هوا به 1 لیتر بنزین (استیوکیومتریک) است رسانده تا بنزین به طور کامل سوخته و گازهای آلاینده حاصل از احتراق به حداقل رسیده و بهترین تبادل انرژی در خودرو صورت گیرد.

این روزها کیفیت سوختهای عرضه شده نسبت به برنامه ی نرم افزاری ایسیو هماهنگی لازم را نداشته و از این رو تیونرها با توجه به تجربه و تخصص علمی خود دست به تغییر جداول مربوط به پاشش و کنترل پاشش زده تا به بهترین حالت و توان کاری خودرو دسترسی پیدا کنند.

در این تغییرات یکی از مهمترین ابزارهایی که با تکیه بر آن میتوان به مانیتور کردن میزان مخلوط سوخت و هوا در دورهای متفاوت کاری خودرو پرداخت دستگاه وایدبند بوده که با نمایش میزان این ترکیب میتوان با سرعت و دقت بالاتری تغییرات اعمال نموده را بررسی کرد تا نتیجه حاصل بالاترین توان را در برداشته باشد.

در صفحه نمایش وایدبندهای موجود در بازار می توان عدد AFR را مشاهده نمود که فقط با سنسور وایدبند نمایش داده می شود؛ شرکت آرمین صنعت با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله در تولید دستگاه های تست خودرویی توانسته در مولتی تستر AT9 آپشن سنجش AFR را قرار داده و با استفاده از دو مدل سنسور نرو بند و واید بند این نمونه گیری را انجام دهد و با نمایش عدد AFR و میزان ماکزیمم و مینیمم عدد نمایش داده شده این تغییرات را به تکنسین ها نمایش دهد.

از مهمترین ویژگی های این دستگاه اتصال به سنسور خود ماشین بوده که بدون ایجاد خلا در روند کاری سنسور و ECU و باز نشدن مدار سنسور این نمونه گیری را انجام دهد و همزمان پالس سنسور به دستگاه AT9 و ECU خودرو ارسال نموده و دیگر ویژگی این دستگاه نمایش پارامتر در حالت CNG بوده که کاربر میتواند از دوسوخت رایج گاز CNGو بنزین نمونه گیری نموده و میزان مخلوط سوخت و هوا را رویت نماید و میزان غنی و رقیق بودن سوخت را براساس عدد نمایش داده شده که یک نسبت بین المللی میباشد را بررسی کند . در این نسبت عدد 14/7 لیتر به 1 لیتر عدد استیوکیومتریک بوده که بهترین حالت سوختن و ترکیب هوا و سوخت است.

حال هرچه این عدد در دستگاه به سمت بالا و به عدد 20 نزدیک شود سوخت کمتر یا لِـــن شده و هرچه به سمت پایین یا 10 آمده سوخت غنی تر یا ریــچ شده که در هر شرایط کاری خودرو این عدد با توجه به توان درخواستی راننده متفاوت تر بوده که از این رو باتوجه به دریافت ولتاژ از سنسور اکسیژن میتوان بهترین حالت را برای خودرو در نظر گرفت.

عدد نمایش داده شده در تستر AT9 همان میزان هوای متغیر به 1 لیتر سوخت است که کاربر به جز این عدد دو پارامتر مجزا را نیز در روند نمونه گیری دارد که خود منحصر به فرد بوده؛ یکی نوار ابزار در پایین صفحه و دیگری میزان بیشترین و کمترین عددیست که در طول نمونه گیری با توجه به سرعت تغییرات، نمونه گیری را برای کاربر آسان و دقیق تر می نماید.

جهت کسب اطلاع از این قابلیت در دستگاه تستر کیلومتر با شرکت تماس بگیرید.

شرکت آرمین صنعت با تکیه بر علم بومی و تخصص نوین در طراحی دستگاه های تست سخت افزاری و نرم افزاری خودرو به این مهم دست یافته که نه تنها در ایران بلکه در منطقه با تکیه بر اعتماد شما عزیزان ارئه کننده ی دستگاه های نوین تر در آینده ای نه چندان دور باشد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

آمارگیر وبلاگ