تستر سیم کشی دستگاه AT9

تستر سیم کشی دستگاه AT9

تستر سیم کشی

در واحد برق و الکترونیک خودرو سنسورها و عملگرها دارای سیمهای ارتباطی با یونیت کنترل و یا تغذیه میباشند تا بتوانند ایفای نقش نموده و کارایی لازم را داشته باشند.
هر کدام از این قطعات دارای کانکتورهایی هستند که از چند رشته سیم باتوجه به کارایی ای که دارند تشکیل شده ، که هر رشته سیم باید دارای یکی از ۴حالت اصلی یعنی ۱۲ولت ،۵ولت،منفی یا سیگنال باشد.

این حالتها بر اساس نقشه و یا دیتاشیت واحد الکترونیکی مخصوص به خود معرفی شده اند که سلامت آنها نقش اساسی در بازدهی و سلامت کاری خودرو دارد.
شرکت آرمین صنعت با طراحی این دستگاه و آپشن تست سیمکشی جهت سهولت و بالا بردن ضریب اطمینان و سرعت عمل کاربران خود سعی برآن داشته با استفاده از یک پراب و اتصال آن به سیم یا سوکت مورد نظر پی به نوع حالت کاری و کیفیت سلامت ارتباط برده و نقص را در سیستم اتصالات الکترونیکی و سیمکشی با سرعت و دقتی بالاتر رویت و رفع گردد.

لازم بذکر است ضمن نمایش حالت کاری یک رشته سیم ، ولتاژ اعمالی به آن نیز نمایش داده میشود که این خود یکی از ویژگیهای بارز این آپشن بوده تا کاربر بتواند از کیفت و ضعفهای جانبی در اتصالات آگاه شده و اقدام به رفع آن نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.